Vyberte si jazyk:
English Slovensky

 
 

Wolfgang Renz (MD, PhD) bol riaditeľom medzinárodného obchodu v spoločnosti Physicians Interactive (dnes už Aptus Health). Prednedávnom pôsobil ako Viceprezident pre Business model a inovácie zdravotnej starostlivosti v spoločnosti Boehring Ingelheim, kde viedol tím špecialistov. Spolu s tímom špecialistov hľadali, testovali a vyvíjali disruptívne technológie, ktoré môžu formovať spôsob dodávania zdravotnej starostlivosti v budúcnosti. Pôsobí ako mimoriadny profesor chirurgie na Fakulte medicíny na McGill University. Lekársky titul a doktorát získal na Freiburg University.


Jens Maier (PhD, MBA, MEng) je konzultant, podnikateľ a učiteľ obchodu na University of St. Gallen a London Business School. V spoločnosti Daimler Benz Aerospace bol vedúcim Rozvoja manažmentu a Viceprezident pre vládne záležitosti a v spoločnosti Zurich Financial Services pôsobil ako vedúci Rozvoja manažérskych schopností. Titul PhD. mu bol udelený na univerzite Warwic, titul MBA na Bradforde a titul MEng na univerzite Hamburg. Je autorom knihy The Ambidextrous Organization – exploring the new while.


Michael Zoelzer je podnikateľ a investorom v spoločnosti No Tie Ventures, súčasne je jedným zo zakladateľov WearHealth a Boxmesh. Predtým Michael založil IT spoločnosti Deliance, ordofood a EXTRA Commerce, stal sa IT riaditeľom v spoločnosti Porsche Consulting a tiež pracoval na pozícii Business Excellence Manager pre konzultačnú spoločnosti MHP – Porsche Company. Michael promoval na University of Applied Sciences v Mníchove, kde získal titul z odboru Informačné systémy a manažment.

 

Partner projektu:
SWAN, a.s.
Copyright 2003 - 2016 Zdravie.sk s.r.o. Všetky práva vyhradené. Zdravie.sk je členom IAB Slovakia.
Všetky ceny sú uvedené vrátane DPH.
Platforma Klik Klinik je registrovaná na Úrade na ochranu osobných údajov Slovenskej republiky pod číslom 201401115.