Vyberte si jazyk:
English Slovensky

 

Médiá o násKedysi ich považovali za čudákov, ale už je všetko inak: Viete, kto má dnes svoj sviatok?


Čo majú spoločné Bill Gates, Paul McCartney, Isaac Newton či kreslená postavička Bart Simpson? Všetci sú ľaváci! Kým kedysi boli ľaváci považovaní za čudákov, ktorí majú problém so všetkými bežnými činnosťami, dnes už je všetko inak.
Zdroj: Čas.sk
Dátum: 13.08.2014


Lekári konzultujú online. Za peniaze


Elektronické poradenstvo ponúkajú špecialisti na webe, no je za poplatok. Na Slovensku môžu pacienti využiť služby online komunikácie ako Klik-klinik.sk a Diagnose.me. No sú spoplatnené.
Zdroj: SME
Dátum: 29.07.2014


Pomóc! Môj lekár je na dovolenke


Veľa ľudí má v letných mesiacoch podobný problém. Cez rok nie je kedy a cez prázdniny nie je s kým. V prípade, ak váš problém nie je urgentný, nemusíte odkladať konzultáciu svojho zdravotného stavu na september. Využite služby, ktoré ponúkajú overené internetové kliniky. Návrh riešenia svojho zdravotného problému môžete mať už do 24 hodín.
Zdroj: Teraz.sk
Dátum: 03.07.2014


Dušanovi ničí život zákerná choroba: Som šialene vyčerpaný a v noci mám kŕče


Jeho lekár mu totiž oznámil smutnú správu, že trpí sklerózou multiplex a to dokonca už niekoľko rokov. Na Slovensku trpí týmto ochorením vyše 20-tisíc ľudí a vo svete je chorých takmer 2,3 milióna ľudí.
Zdroj: Cas.sk
Dátum: 02.07.2014


Súťažte s 1. internetovou klinikou www.klik-klinik.sk


Hráme o 3 kozmetické balíčky určené na intímnu starostlivosť pre ženy aj mužov od firmy DermoXEN. Zapojiť sa do súťaže môžete kliknutím na túto linku, kde nájdete všetky podrobnosti k našej súťaži, vrátane správnej odpovede.
Zdroj: Teraz.sk
Dátum: 25.06.2014


Tudja, mi az internetes klinika


Ľudia na celom svete si poslednú májovú stredu pripomínajú Svetový deň sklerózy multiplex (SM). Medzinárodná federácia sklerózy multiplex tento deň prvý raz vyhlásila v roku 2009 s cieľom informovať verejnosť o uvedenom závažnom ochorení. Na Slovensku ním trpí vyše 20.000 osôb a vo svete je chorých takmer 2,3 milióna ľudí.
Zdroj: Vásarnap
Dátum: 24.06.2014


Prvá internetová klinika na Slovensku


Ľubomír STRAKA, moderátor: Pochybovali ste niekedy o správnej diagnóze svojho lekára? Prípadne ste sa o svojom zdravotnom probléme hanbili pred lekárom hovoriť nahlas? Nič z toho už platiť nemusí. Na svete je nový technologický projekt, ktorý dokáže zdravotné problémy a diagnózy riešiť s lekárskymi špecialistami priamo v online priestore.
Zdroj: TA3
Dátum: 22.06.2014


O druhom posudku nevieme


Natália FÓNOD BABINCOVÁ, moderátorka: Ak si nie ste istý diagnózou, ktorú vám určil lekár, máte nárok na druhý lekársky posudok. Názor druhého lekára na tú istú diagnózu vám dokonca hradí zdravotná poisťovňa. U nás je táto možnosť dostupná už asi dva roky, no veľa občanov o nej vôbec nevie.
Zdroj: TA3
Dátum: 19.06.2014


Dobrého lekára nájdete nielen v ambulancii, ale aj na internete


Na Slovensku už niekoľko mesiacov fungujú dva projekty internetových kliník, ktoré ponúkajú pacientom možnosť poradiť sa s odborníkom o svojom zdravotnom stave cez internet. To všetko bez rizika, že by komunikácia bola verejná a s garanciou, že na otázku im bude odpovedať lekár odborník.
Zdroj: Revuepriemyslu.sk
Dátum: 18.06.2014


Prvá internetová klinika už pomohla viac ako 300 pacientom


Za prvé tri mesiace svojej existencie navštívilo prvú internetovú kliniku www.klik-klinik.sk vyše 60 tisíc ľudí a svoj zdravotný problém odkonzultovalo viac ako 300 pacientov.
Zdroj: dobrenoviny.sk
Dátum: 13.06.2014


 

Partner projektu:
SWAN, a.s.
Copyright 2003 - 2016 Zdravie.sk s.r.o. Všetky práva vyhradené. Zdravie.sk je členom IAB Slovakia.
Všetky ceny sú uvedené vrátane DPH.
Platforma Klik Klinik je registrovaná na Úrade na ochranu osobných údajov Slovenskej republiky pod číslom 201401115.