Vyberte si jazyk:
English Slovensky

 

Médiá o násOn-line nemocnice bojujú o pacienta. Aj na Slovensku


Lekársky startup Diagnose.me funguje už i v slovenskom jazyku. Klik-Klinik hlási tri stovky webových pacientov.
Zdroj: Živé.sk
Dátum: 12.06.2014


Poznáte 1.internetovú kliniku?


Určite to poznáte. Niečo vás trápi, ale stále nie a nie si nájsť čas na návštevu lekára. Vždy je dôležitejšia práca, rodina, priatelia, šport a kadečo iné.
Zdroj: Gold Man
Dátum: 09.06.2014


Prvá internetová klinika oslávila prvý mesiac fungovania


Bratislava 11. apríla (OTS) - Momentálne je do projektu www.klik-klinik.sk zapojených 109 lekárov z 55 špecializácií. Najväčší záujem počas prvého mesiaca ostrej prevádzky www.klik-klinik.sk bol o konzultácie s pediatrami, gastroenterológmi, neurológmi, neurochirurgmi a psychológmi.
Zdroj: Teraz.sk
Dátum: 06.06.2014


Máte zdravotný problém?


Poraďte sa s lekármi online na 1. internetovej klinike. Choroba sama o sebe znamená stres pre pacienta, ale aj pre celú rodinu. Obzvlášť v prípade, keď si nie ste istí, či neexistujú ďalšie alebo iné možnosti liečby.
Zdroj: MIAU
Dátum: 04.06.2014


Boj so sklerózou multiplex je nekonečný: Prejaví sa nenápadne!


Ľudia na celom svete si poslednú májovú stredu pripomínajú Svetový deň sklerózy multiplex (SM). Medzinárodná federácia sklerózy multiplex tento deň prvý raz vyhlásila v roku 2009 s cieľom informovať verejnosť o uvedenom závažnom ochorení.
Zdroj: vysetrenie.zoznam.sk
Dátum: 28.05.2014


OTS: 28. máj - Medzinárodný deň sklerózy multiplex


Bratislava 28. mája (TASR-OTS) - Únava? Tiky? Poruchy sústredenia? Aj to môže byť jeden z prejavov sklerózy multiplex. Ľudia na celom svete si poslednú májovú stredu pripomínajú Medzinárodný deň sklerózy multiplex (SM).
Zdroj: TASR
Dátum: 28.05.2014


Trápi vás únava, tiky a poruchy sústredenia? Neberte to na ľahkú váhu!


Niekedy najprv aj nenápadné prejavy, ktorým nepripisujeme veľký význam, môžu upozorňovať na začiatok závažného ochorenia. Jedným z nich je aj skleróza multiplex. Na Slovensku ňou trpí vyše 20 000 ľudí a vo svete je chorých takmer 2,3 milióna ľudí.
Zdroj: webmagazin.sk
Dátum: 28.05.2014


ZDRAVIE.sk prináša stále niečo nové


Bratislava 26. mája (OTS) - Obľúbený internetový portál www.ZDRAVIE.sk sa pre vás neustále snaží inovovať svoj obsah a napredovať.
Zdroj: Teraz.sk
Dátum: 26.05.2014


Internet nie je lekár


BRATISLAVA - Oreganový olej, harmonizácia čakier alebo detoxikácia? To všetko sú zaručené recepty na najrôznejšie zdravotné problémy. Kde ich človek získa? No predsa na internete.
Zdroj: Nový čas
Dátum: 24.04.2014


Aj na internete už môžete získať odborné lekárske konzultácie


Internet je dnes prvým miestom, kde ľudia hľadajú odpoveď na svoje zdravotné problémy. Často pritom narazia na neodborné rady, či na nepresné a neúplné informácie. Inovatívny projekt internetovej kliniky www.klik-klinik.sk ponúka možnosť konzultovať svoje zdravotné ťažkosti cez internet aj so špičkovými slovenskými odborníkmi.
Zdroj: Harmonia
Dátum: 09.04.2014


 

Partner projektu:
SWAN, a.s.
Copyright 2003 - 2016 Zdravie.sk s.r.o. Všetky práva vyhradené. Zdravie.sk je členom IAB Slovakia.
Všetky ceny sú uvedené vrátane DPH.
Platforma Klik Klinik je registrovaná na Úrade na ochranu osobných údajov Slovenskej republiky pod číslom 201401115.