Vyberte si jazyk:
English Slovensky

 

Médiá o násPrvá internetová klinika www.klik-klinik.sk oslávila prvý mesiac fungovania


Internetovú kliniku www.klik-klinik.sk počas prvého mesiaca prevádzky navštívilo takmer 30 000 pacientov.Lekári zrealizovali online vyše 200 konzultácií, a ich počet sa každým dňom zvyšuje. Momentálne je do projektu www.klik-klinik.sk zapojených 109 lekárov z 55 špecializácií.
Zdroj: Slovenskypacient.sk
Dátum: 09.04.2014


S lekármi môžete konzultovať už aj cez internet


Na Slovensku sa počas posledných dní spúšťal nový projekt. Klik-Klinik je prvá internetová klinika v našej malej republike. Hoci vám cez ňu lekári nevypíšu recept na lieky, v niektorých prípadoch môže pomôcť ušetriť čas alebo poskytnúť druhý názor iného lekára. Službu sme otestovali a o naše postrehy a názory sa s vami podelíme.
Zdroj: PC Revue
Dátum: 07.04.2014
Autor: Roman Kadlec


Telemedicína lekárov nenahradí. Pomôže im.


ING. FEDOR LEHOCKI, PHD., RIADITEĽ NCTS, FEI STU: Ako zefektívni telemedicína prácu lekárov? Odkedy ju budú môcť naplno využívať? Aj na to sme sa opýtali riaditeľa Národného centra telemedicínskych služieb Fakulty elektrotechniky a informatiky Slovenskej technickej univerzity F. Lehockého.
Zdroj: Zdravotnícke noviny
Dátum: 03.04.2014
Autor: ING. FEDOR LEHOCKI, PHD., RIADITEĽ NCTS, FEI STU


Neklopte im na dvere. Kliknite na klik-klinik.


Už sa vám niekedy stalo, že ste sa súrne potrebovali poradiť s lekárom? Ak ide o dieťa, naliehavosť sa zvyšuje. Od marca je tu nová možnosť. K dispozícii je vám www.klik-klinik.sk inovatívny projekt internetovej kliniky, kde môžete konzultovať svoje zdravotné ťažkosti online aj so špičkovými slovenskými odborníkmi.
Zdroj: babetko.sk
Dátum: 01.04.2014


Takto idú lekári s dobou: Aha, s akým projektom vyrukovali na pacientov!


Ako by sa vám páčilo dostať odbornú starostlivosť od lekára a pri tom nemať nervy v čakárni ordinácie? Alebo ak sa vám doktor nepozdáva, vymeniť ho v priebehu pár sekúnd? Vďaka internetu je už všetko možné...
Zdroj: Humenne.dnes24.sk
Dátum: 27.03.2014


1. internetová klinika


Je práve internet miesto, kde hľadáte odpovede na svoje zdravotné problémy? Ak sa chcete vyhnúť nepresným informáciám, kliknite na www. Klik-klinik.sk.
Zdroj: Báječná žena
Dátum: 24.03.2014


Konzultácie v klik-klinik.sk pre chorých zadarmo


Ľudia s vážnymi zdravotnými problémami či hendikepovaní a ich rodiny dostanú možnosť zadarmo využiť konzultácie v prvej internetovej klinike www.klik-klinik.sk. Ponuka platí pre tých, ktorí majú uverejnenú výzvu na darcovskom portáli ĽudiaĽuďom.sk.
Zdroj: ĽudiaĽuďom.sk
Dátum: 17.03.2014


Na Slovensku spustila prevádzku prvá internetová klinika www.klik-klinik.sk


Od začiatku marca otvorila svoje virtuálne dvere pre pacientov prvá internetová klinika www.Klik-klinik.sk. Umožňuje tak všetkým užívateľom internetu poradiť sa o svojich zdravotných ťažkostiach so špičkovými slovenskými odborníkmi z pohodlia svojho domova. Komunikačné aktivity www.Klik-klinik.sk zastrešuje agentúra Neuropea.
Zdroj: Strategie.sk
Dátum: 17.03.2014


Diagnóza z pohodlia domova: Slovenskí doktori „ordinujú“ už aj online


Celosvetový boom webových stránok zameraných na komerčné poradenstvo pre pacientov dorazil aj na Slovensko. Od marca ponúkajú slovenskí lekári svoje služby prostredníctvom virtuálnej kliniky Klik-Klinik.sk.
Zdroj: eTrend.sk
Dátum: 11.03.2014


Klik-klinik – prvá internetová klinika na Slovensku


Portál Zdravie.sk spustil začiatkom marca platformu nazvanú Klik-klinik. Ide v podstate o internetovú kliniku obsahujúcu možnosť konzultácie u všetkých možných druhov lekárov. Od všeobecných, až po neurochirurgov.
Zdroj: DigitalPortal.sk
Dátum: 07.03.2014


 

Partner projektu:
SWAN, a.s.
Copyright 2003 - 2016 Zdravie.sk s.r.o. Všetky práva vyhradené. Zdravie.sk je členom IAB Slovakia.
Všetky ceny sú uvedené vrátane DPH.
Platforma Klik Klinik je registrovaná na Úrade na ochranu osobných údajov Slovenskej republiky pod číslom 201401115.