Vyberte si jazyk:
English Slovensky

 

Súťažte s 1. internetovou klinikou www.klik-klinik.sk


Súťažte s 1. internetovou klinikou www.klik-klinik.sk

Hráme o 3 kozmetické balíčky určené na intímnu starostlivosť pre ženy aj mužov od firmy DermoXEN. Zapojiť sa do súťaže môžete kliknutím na túto linku, kde nájdete všetky podrobnosti k našej súťaži, vrátane správnej odpovede.

Otázka je veľmi jednoduchá:„Aké typy konzultácií môžete využiť na www.klik-klinik.sk?“

Odpovedať na súťažnú otázku môžete na www.zdravie.sk_SUTAZ.

Súťažte s 1. internetovou klinikou www.klik-klinik.sk Foto: www.klik-klinik.sk

O projekte 1. internetovej kliniky

Projekt www.klik-klinik.sk vznikol na platforme portálu ZDRAVIE.sk, ktorý je v súčasnosti najnavštevovanejším portálom v oblasti zdravia na Slovensku. Ide o kvalitatívne novú službu, ktorá má pozitívny ohlas nielen zo strany pacientov, ale aj lekárov. Lekári pokrývajú široké spektrum špecializácií od všeobecných lekárov pre deti, dorast a dospelých až po špecialistov z oblasti kardiológie, neurológie, pneumológie, alergiológie a ďalších. Na jednom mieste tak pacienti môžu získať odbornú radu a usmernenie pri svojich zdravotných ťažkostiach, ale aj ďalší odborný názor v súvislosti s konkrétnou diagnózou, či medicínskym postupom. Ide zároveň aj o ďalšiu z možností konzultácií s odborníkmi v prípade raritných alebo nejednoznačných diagnóz.

Aktuálne je do unikátneho projektu 1. internetovej kliniky zapojených 141 lekárov zo 68 špecializácii. Spýtajte sa ich na svoj zdravotný problém bez rizika, že sa o ňom dozvedia iní. Poraďte sa s odborníkmi a nestrácajte čas v čakárni. Moderné riešenie pre všetkých, ktorým záleží na zdraví.

 

Partner projektu:
SWAN, a.s.
Copyright 2003 - 2016 Zdravie.sk s.r.o. Všetky práva vyhradené. Zdravie.sk je členom IAB Slovakia.
Všetky ceny sú uvedené vrátane DPH.
Platforma Klik Klinik je registrovaná na Úrade na ochranu osobných údajov Slovenskej republiky pod číslom 201401115.