Vyberte si jazyk:
English Slovensky

 

Médiá o násPríbehy so šťastným koncom


Máte dlhodobé zdravotné problémy alebo vás z ničoho nič začalo trápiť zdravie? Čo vám prišlo na um ako prvé? Musím navštíviť lekára! Vyzerá to naozaj jednoducho.
Zdroj: teraz.sk
Dátum: 23.10.2014


Dr. Google niekedy zavádza, online klinika nie


K špičkovým lekárom bez čakania. Máte zdravotný problém a nie a nie ísť k lekárovi? Nájsť dobrého lekára je niekedy ťažké. Vždy nás vie ospravedlniť množstvo dôvodov, prečo odsúvať riešenie svojich zdravotných problémov do neurčita.
Zdroj: Hospodárske noviny
Dátum: 16.10.2014


Odborníci radia: Dať sa zaočkovať proti chrípke, alebo nie?


Očkovanie je vhodné najmä pre rizikové skupiny ľudí. Počet pacientov, ktorých trápi chrípka, každý týždeň pribúda. Práve toto ochorenie sa radí medzi najbežnejšie a najčastejšie.
Zdroj: Čas.sk
Dátum: 09.10.2014


Patients seek second opinions online


Two webpages providing online diagnoses emerged in early 2014.
Zdroj: The Slovak Spectator
Dátum: 06.10.2014
Autor: Lukáš Alner


Detské sladkosti


Koniec predaja sladkostí bublinkových nápojov pre žiakov bude možno čoskoro realitou. Zo školských bufetov automatov tak budú musieť nadobro zmiznúť čokolády, keksíky či cukríky, ale aj sladké pekárenské výrobky. Rovnako sa zákaz týka jedál rýchleho občerstvenia. Novelu zákona budú poslanci schvaľovať už o pár dní. Čo si o nekompromisnom návrhu myslia lekári odborníci?
Zdroj: Nový čas
Dátum: 26.09.2014


Na www.ZDRAVIE.sk opäť niečo nové!


Redakčný tím najnavštevovanejšieho internetového portálu s tematikou zdravie, krása a životný štýl na Slovensku, www.ZDRAVIE.sk neustále pracuje na jeho skvalitňovaní v oblasti funkcionality, prehľadnosti a dizajnu.
Zdroj: itnews.sk
Dátum: 26.09.2014


Slováci si nechajú poradiť


Už 6 mesiacov majú všetci používatelia internetu možnosť konzultovať svoj zdravotný stav s lekármi a nemusia sa spoliehať na verejné internetové diskusie, kde veľakrát reagujú laici bez akéhokoľvek odborného vzdelania.
Zdroj: TASR
Dátum: 23.09.2014


Čo ohrozuje vaše dieťa?


Toľko radosti! Deti sa zvyčajne na nástup do školy alebo škôlky tešia. Rovnako aj rodičia. Ale radosti môže byť rýchly koniec! V prostredí plnom iných detí sa enormne zvyšuje riziko chorobnosti dieťaťa.
Zdroj: Nový čas
Dátum: 19.09.2014


Choroba, ktorá rozpútala Ice Bucket Challenge: Čo sa skrýva za skratkou ALS?


Svet zachvátila ďalšia vlna šialenstva! Ľudia si vylievajú na hlavu vedrá ľadovej vody. Tzv. Ice Bucket Challenge sa stal fenoménom.
Zdroj: Čas.sk
Dátum: 26.08.2014


Ako vybrať školskú tašku, prezúvky a pero


BRATISLAVA - Škola volá! A to najmä malých prváčikov. K správnemu školákovi patrí aj parádna školská taška, ktorá má byť nielen pekná, ale najmä praktická. Ako si vybrať tú pravú, aby vášho prváčika nebolel chrbát a aby ho bolo dobre vidieť? Takisto netreba zanedbať výber prezuviek a správneho pera. Nový Čas vám poradí, ako na to.
Zdroj: Nový čas
Dátum: 25.08.2014


 

Partner projektu:
SWAN, a.s.
Copyright 2003 - 2016 Zdravie.sk s.r.o. Všetky práva vyhradené. Zdravie.sk je členom IAB Slovakia.
Všetky ceny sú uvedené vrátane DPH.
Platforma Klik Klinik je registrovaná na Úrade na ochranu osobných údajov Slovenskej republiky pod číslom 201401115.